Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

ZBOŽÍ V AKCI

Chmelík-Trade.cz - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz

Úvod » Nářadí » Elektrické nářadí

Elektrické nářadí

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Našli jste jinde nižší cenu ???

Pokud jste jinde našli nižší cenu u některého z námi prodávaných produktů, 
tak nám napiště na e-mail: obchod@chmelik-trade.cz, nebo volejte na mobil: 608 776 451 !!! 
Pokusíme se Vám udělat lepší nabídku.

Katalogy POWERPLUS ZDE


Parametry

Naše cena 1 699 Kč (66,63 €)
Naše cena 2 990 Kč (117,27 €)
Naše cena 8 434 Kč (330,79 €)
Naše cena 34 347 Kč (1 347,09 €)
Naše cena 35 612 Kč (1 396,70 €)
Naše cena 50 440 Kč (1 978,26 €)
Naše cena 51 590 Kč (2 023,36 €)
Naše cena 10 800 Kč (423,58 €)
Naše cena 2 890 Kč (113,35 €)
Naše cena 3 599 Kč (141,15 €)


\"\"
Kvalitní nářadí POWERPLUS Belgické společnosti VARO.
V roce 1958 ve městě Mortsel blízko Antwerp, založil pan Vic Van Rompuy firmu VARO, velkoobchod s nářadím. Jeho obchod se zanedlouho rozrostl do rozměrů, kde bylo zapotřebí více skladových prostor. Město Lier, které se nachází blízko Antwerpského mezinárodního letiště a přístavu, bylo schopno vyhovět těmto požadavkům. V roce 1975 se město Lier stalo hlavním sídlem společnosti VARO, jedné z nejstarších společností v tomto oboru na světě. Společnost se stala významným producentem a distributorem na celosvětových trzích s ročním obratem převyšujícím 2,5 mld. Kč (více než 100 mil. EUR) a její výrobky se stávají nejoblíbenějšími v zemích jako je Španělsko, Portugalsko, Francie, Belgie, Nizozemí, Lucembursko a mnoho dalších. V roce 2006 se VARO přesouvá do nových kanceláří a distribučních center ve městě Lier. Tento nový a moderní komplex slouží jako naše logistické centrum pro Evropu. VARO má 40.000 palet zboží skladem v hodnotě vice než 18 mil. EUR, a proto je schopna zpracovat objednávky za velmi krátkou dobu a více než 2.000 druhů výrobků mít připreveno k okamžité expedici do všech evropských zemí. Jeden rok poté, co byla spuštěna Hong Kongská firma v roce 2006, společnost VARO otevřela první pobočku v Asii. Shanghajský tým se zaměřil na rozšíření mezinárodního obchodu v Americe, Asii, Středním východě a Africe, a zaměřuje se na intenzivní vývoj a kontrolu kvality svých výrobků. Španělská dceřiná společnost VARO, VARO Iberica, začíná připravovat své nové logistické centrum, přičemž využívá stejného projektu, který byl použit při stavbě centrálního skladu v Belgii a v blízkosti města Zaragoza vyrůstá stejné logistické centrum se stejnou kapacitou skladů tak, aby byl v roce 2009 zajištěn ještě kvalitnější servis a ještě rychlejší dostupnost všech výrobků. Díky všem těmto aspektům je společnost VARO již 50 let jeden krok před ostatní konkurencí a nabízí moderní a špičkové výrobky nejen pro kutily a řemeslníky.

SHOWROOM VARO BELGIE

1200m2 výstavní plocha showroomu v Belgii otevřena v roce 2006

\"\" \"\"

Zahradní technika spolu s elektrickým ručním nářadí

\"\"
\"\"

Široký sortiment ručního nářadí

\"\" Katalog STAYER 2012 Svařovací technika

AKU NÁŘADÍ

KLADIVA

MÍCHADLA

UTAHOVÁKY/ŠROUBOVÁKY

VRTAČKY

ÚHLOVÉ BRUSKY

O FIRMĚ STAYER

Obchodní skupinu Stayer se sídlem v Pintu tvoří pět společností: Stayer Ibérica S. A., Abrasivos Grinding S. A., Oscar Diamant, Imaport S. A. a Stayer Italia s.r.l. První z nich byla založena v roce 1976 a zabývala se dovozem a distribucí elektrického nářadí, později jsme zahájili také výrobu diamantových kotoučů a stali se jednou z předních značek ve Španělsku s produkcí zejména pro export. Od roku 2005 se stal naším cílem vývoj nové škály elektrického a aku nářadí plně vyhovujícího odvětvím obrábění kovů, dřevozpracujícímu průmyslu či stavebnictví. Ve výrobcích společnosti Stayer najdete dokonalou technologii přinášející bezpečnost a spolehlivost.

\"\"

 

JAKOST A KONTROLA

Výzkum a vývoj jsou základem strategie pro politiku obchodní expanze značkySTAYER ve světě.
Za tímto účelem skupina STAYER vyvinula svoji vlastní laboratoř pro kontrolu kvality, a také pro shodytesty aplikované evropskými směrnicemi. Máme taktéž k dispozicipřístroje a metrologické automatizované testovací stanice, které umožňují ověřeníenergie, tepla,opotřebení uhlíků, hladinu akustického hluku, vliv tlaku, přepínání, atd.,aby naše výrobky byly schopny zajistit co nejlepší výkon a kvalitu vsouladu s normamiES.
Kromě těchto laboratorních testů můžeme provádět také v reálném čase testy nanašich produktech a rovnou porovnávat s jinými podobnými produkty při různém stupni zatížení, které můžou prokázat kvalitu a spolehlivost našich výrobků.
Náš úspěch je založen v oblasti inovací a neustálé zlepšování kvality našich produktův závislosti na potřebách každého z našichklientů.

 

\"\"